Home

elite Orkan izum ms v hokeji celkove poradie nike Protestant Zlikovca Vhod

Športky.sk | Šport, výsledky a športové správy z celého sveta

Euro Hockey Tour 2022 ✔️ program, turnaje, termíny ▷ výsledky | BetArena.sk

Lyžovanie - Petra Vlhová dnes - výsledky zjazd Cran Montana - Svetový pohár  | Šport.sk
Lyžovanie - Petra Vlhová dnes - výsledky zjazd Cran Montana - Svetový pohár | Šport.sk

MS v hokeji 2022 🏒 program, skupiny, rozpis, kurzy + zápasy SR

Svetový pohár: Petra Vlhová dnes v slalome nemala nárok, vyhrala  nezastaviteľná Shiffrinová
Svetový pohár: Petra Vlhová dnes v slalome nemala nárok, vyhrala nezastaviteľná Shiffrinová

Štartuje nová sezóna Formuly 1: Slováci favorizujú duo Verstappen, Hamilton!

Tipuj a sleduj naživo MS v hokeji 2022 | Niké je tipovanie

MS v alpskom lyžovaní [juniori 2023] ▷ program, výsledky, Slováci |  BetArena.sk
MS v alpskom lyžovaní [juniori 2023] ▷ program, výsledky, Slováci | BetArena.sk

Výsledky zápasov - MS v hokeji 2023 | Šport.sk

Sagan zhodnotil 10.etapu: Bočný vietor a časté útoky. Bol to nervózny deň |  Huste.tv | Najnovšie športové správy
Sagan zhodnotil 10.etapu: Bočný vietor a časté útoky. Bol to nervózny deň | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Svetový pohár: Petra Vlhová vypadla v super-G v Crans Montane | Šport.sk

MS v severskom lyžovaní 2023 Planica: program, výsledky | BetArena.sk

Bore v záverečnej etape vyšla taktika: Najlepšia obrana je útok,  pochvaľoval si Sagan | Športky.sk
Bore v záverečnej etape vyšla taktika: Najlepšia obrana je útok, pochvaľoval si Sagan | Športky.sk

SP Kranjska Gora 2023 ⛷️ program, výsledky【Petra Vlhová】 | BetArena.sk

Svetový pohár: Petra Vlhová - výsledok zjazdu vo Val d'Isere | Šport.sk

Svetový pohár: Wellinger triumfoval v Lake Placid, Tschofenig sa dočkal  prvého pódia
Svetový pohár: Wellinger triumfoval v Lake Placid, Tschofenig sa dočkal prvého pódia

Petra Vlhová obrovský slalom ženy 1. kolo ONLINE Kronplatz lyžovanie dnes  LIVE NAŽIVO
Petra Vlhová obrovský slalom ženy 1. kolo ONLINE Kronplatz lyžovanie dnes LIVE NAŽIVO

Okolo Slovenska 2020 | SPORTNET

SP Palisades Tahoe 2023: obrovský slalom a slalom - live stream |  BetArena.sk
SP Palisades Tahoe 2023: obrovský slalom a slalom - live stream | BetArena.sk

MS v alpskom lyžovaní [2023 Courchevel] ⛷️ výsledky, Vlhová | BetArena.sk

Okolo Slovenska: Nico Denz ovládol kráľovskú druhú etapu

Jasná 2021 výsledok slalom: Petra Vlhová skončila na druom mieste, vyhrala  Mikaela Shiffrinová
Jasná 2021 výsledok slalom: Petra Vlhová skončila na druom mieste, vyhrala Mikaela Shiffrinová

PARALYMPIONIK

Sagan prišiel, videl a zvíťazil na Okolo Slovenska: Fanúšikovia mi dodali  veľa energie | Športky.sk
Sagan prišiel, videl a zvíťazil na Okolo Slovenska: Fanúšikovia mi dodali veľa energie | Športky.sk

Hokejové MS 2023 (Fínsko a Lotyšsko) 🥅 program, zápasy, Slovensko |  BetArena.sk
Hokejové MS 2023 (Fínsko a Lotyšsko) 🥅 program, zápasy, Slovensko | BetArena.sk

Vlhová v Super G na 6. mieste. Vyhrala opäť Shiffrinová | Huste.tv |  Najnovšie športové správy
Vlhová v Super G na 6. mieste. Vyhrala opäť Shiffrinová | Huste.tv | Najnovšie športové správy